słuchawki

Bezprzewodowe słuchawki Steelseries Arctis 9 - komu się sprawdzą?

Słuchawki bezprzewodowe stały się już standardem wśród wielu grup użytkowników. Również coraz więcej firm prezentuje nowe, coraz bardziej zaawansowane modele. Niektóre serie sprzętów mają swoje konkretne przeznaczenie, np.: gaming lub słuchanie muzyki. Czasami jednak producent wypuszcza nowy model z zamysłem, aby był on jak najbardziej uniwersalny. Ostatnio na rynku pojawiły się kolejne słuchawki od SteelSeries. Mowa o modelu Arctis 9. Dla kogo będzie idealnym rozwiązaniem?

SteelSeries - co to za firma?

SteelSeries to duńska firma powstała w 2001 roku, która zajmuje się produkcją sprzętu gamingowego. Wśród oferowanych produktów widnieją:

  • myszki,
  • słuchawki,
  • klawiatury,
  • podkładki po myszy.

Praktycznie od początku swojego istnienia marka wspiera profesjonalny e-sport, a jej sprzęt słynie między innymi ze świetnej jakości wykonania oraz bardzo dobrego dodatkowego oprogramowania do zarządzania oferowanym sprzętem. Przeciętnemu użytkownikowi komputera nazwa firmy może mówić bardzo niewiele, jednak wśród ludzi zajmujących się gamingiem SteelSeries wyrobiło sobie zasłużoną renomę.

SteelSeries Arctis 9

SteelSeries Arctis 9 to słuchawki bezprzewodowe, które zostały zaprojektowane dla graczy PC oraz PlayStation. Zestaw słuchawkowy łączy się z konsolą, komputerem lub smartfonem za pomocą technologii Bluetooth, a mikrofon zapewniający redukcję szumów można wykorzystać to czatu VoIP w grze lub do połączeń telefonicznych, np.: podczas jazdy samochodem.

Słuchawki SteelSeries Arctis 9 są wyposażone w najnowsze technologie obejmujące łączność oraz przetwarzanie dźwięku. Dzięki temu odgłosy odtwarzane na sprzęcie są wierne oryginałowi bez względu na to, czy z zestawu korzystamy na PC, PlayStation, czy na smartfonie. Jeśli nie korzystamy z mikrofonu, możemy bez problemu go schować w lewej muszli słuchawek. Wtedy słuchanie muzyki w trakcie poruszania się staje się fantastycznym doświadczeniem.

Bateria wystarczy na 20 godzin działania urządzenia na jednym ładowaniu. Natomiast dzięki materiałom premium, jakie zostały wykorzystane do produkcji słuchawek, bardzo komfortowo leżą na głowie i uszach nawet podczas długich sesji rozmów.

Bezprzewodowe słuchawki dla każdego?

SteelSeries jako firma gamingowa w teorii produkuje sprzęt dla graczy. Jednak słuchawki bezprzewodowe Arctis 9 stanowią dość uniwersalny model. Dla zapalonych graczy sprzęt duńskiej marki będzie świetnym wyborem. Co więcej, sprawdzi się również w przypadku osób, które dużo czasu spędzają na rozmowach w podróży, np.: podczas jazdy samochodem lub w trakcie różnego rodzaju konferencji online. Miłośnicy muzyki także będą zadowoleni ze słuchawek od SteelSeries.

Arctis 9, pomimo że rodowód tego modelu jest mocno związany z gamingiem, to bardzo udanie rozszerza swoje możliwości jako sprzęt o nieco uniwersalnym charakterze. Prezentowany egzemplarz będzie idealnym wyborem dla osób, które dużo pracują, słuchają muzyki, a w domu uruchamiają komputer lub PlayStation dla relaksu. Zamiast kupować osobne słuchawki do każdego sprzętu, warto zainteresować się omawianym zestawem, który we wszystkich wymienionych aspektach bardzo dobrze się sprawdzi.