haft

Na czym polega haft komputerowy?

Ozdabianie ubrań od lat cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest ono wykorzystywane nie tylko do celów prywatnych, coraz chętniej po taką metodę sięgają również przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu rozwiązaniu na czapce czy koszulce można umieścić logo firmy, które będzie trwałe i perfekcyjnie wykonane. Haft komputerowy (Łódź) jest znany głównie ze względu na wysoką jakość wykonania, długą trwałość wyszywanych wzorów, oraz ich powtarzalność, dzięki czemu przy pomocy jednego projektu można stworzyć wiele identycznie wyglądających koszulek, czapek czy polarów.

Haft komputerowy — na czym polega?

Haft komputerowy (Łódź) polega na zaprogramowaniu wzoru w specjalnym programie hafciarskim. Następnie jest on przekazywany do maszyny haftującej. Przy pomocy digitalizacji pracownik układa ściegi w taki sposób, aby maszyna mogła je rozpoznać i następnie nanieść zaprojektowany wzór lub logo na odzież. Wykorzystanie komputera gwarantuje wyjątkową precyzję oraz dokładne naniesienie wszystkich ściegów. Dzięki temu wzór jest wykonany w bardzo dokładny sposób.

Hafty są nanoszone na bluzkę czy czapkę w taki sposób, w jaki programuje je odpowiedzialny za to pracownik. Jest on bardzo ważnym ogniwem całego procesu, gdyż to właśnie od niego zależy, jak w ostateczny sposób będzie wyglądał haft i jaka będzie jego jakość. Wykorzystanie specjalnego oprogramowania pozwala mu zaprojektować każdy osobny haft z najwyższą precyzją. Właśnie to sprawia, że haft komputerowy jest tak chętnie stosowanym rozwiązaniem.

Co wyróżnia haft komputerowy?

Haft komputerowy najczęściej jest wykorzystywany na odzieży firmowej, gdzie powtarzalność wzoru oraz jego trwałość są niezwykle ważne. Można go nanieść na niemal każdą odzież. Bez względu na to, czy jest to bawełniany T-shirt, fartuch, czapka czy koszulka polo, wzór zawsze będzie wyglądał jednakowo. Haft komputerowy (Łódź) pozwala na dokładne odwzorowanie kolorystyki, proporcji oraz kształtu logotypu firmy, dlatego właśnie najczęściej można go spotkać na odzieży firmowej.

Haft komputerowy jest bardzo chętnie wykorzystywany przez szefów kuchni, którzy na swoich fartuchach mogą w taki sposób eksponować imię i nazwisko. W celu otrzymania spersonalizowanej odzieży należy zgłosić się do działu sprzedaży danej firmy lub przekazać jej fartuch w wybranym fasonie oraz rozmiarze. Na podstawie przekazanego wzoru projektant stworzy przy pomocy komputera dokładny projekt, który następnie zostanie naniesiony na odzież.

Haft komputerowy — dlaczego warto?

Haft komputerowy (Łódź) to rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez przedsiębiorców, którzy chcą wyróżnić firmę na tle konkurencji. Zapewnia on niesamowitą estetykę oraz powtarzalność wzorów. Dzięki jednemu projektowi można stworzyć dużą liczbę firmowych koszulek czy innej odzieży. Pozwala to na stworzenie spójnej identyfikacji wizualnej firmy. Natomiast pracownicy wyposażeni w odzież z takim haftem sprawią, że firma będzie dużo lepiej postrzegana przez potencjalnych klientów.