Najbardziej lubiane akcesoria erotyczne - jakie wybrać?

Uwielbiasz ubogacać swoje życie seksualne? Starasz się stale wprowadzać do niego nowe pomysły i zabawki? A może często robisz to samodzielnie? Jeśli tak, sprawdź poniższy artykuł, dzięki któremu dowiesz się, które z akcesoriów erotycznych są najbardziej lubiane zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn. Być może właśnie wśród nich znajdziesz coś dla siebie?

Dildo z przyssawką

Jednym z ulubionych przedmiotów do zabaw erotycznych jest bardzo popularne dildo z przyssawką. Wykonane jest z różnych materiałów, choć najczęściej używa się tego wytworzonego z silikonu medycznego w różnych kolorach. Czym się wyróżnia na tle innych gadżetów? Jest bardzo giętkie, elastyczne, a dodatkowo bez problemu sięga do tych newralgicznych miejsc - punktu G u kobiet i punktu P u mężczyzn. Dzięki dołączonej, wmocowanej przyssawce, ten gadżet można przymocować do dowolnego miejsca w wybranym pomieszczeniu - na podłogę, ścianę czy krzesło. Taka opcja jest bardzo pomocna przy używaniu go bez użycia rąk, co będzie pomocne przy jak najbardziej realnym symulowaniu seksu.

Dilda z przyssawką stworzone są w najróżniejszych długościach i wielkościach, dzięki czemu mogą być dopasowywane według swoich własnych upodobań i preferencji. Nie ma również żadnych przeciwskazań, w kwestii stosowania ich przez konkretną płeć. Mogą być one swobodnie używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, bądź być doskonałym urozmaiceniem wspólnego seksu, czy dołączenia do pasu strap-on.

Korek analny

Ten gadżet erotyczny jest również jednym z częściej używanych akcesoriów zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Na czym polega jego działanie? Dzięki stalowej, bezpiecznej dla skóry konstrukcji wkłada się go do odbytu w celu odczuwania dodatkowej przyjemności płynącej z seksu. Chłodny materiał zapewnia stałe uczucie odświeżenia i odprężenia, a zatyczka (zazwyczaj jest to diamencik) jest wykorzystywana do stymulowania analnego przez partnera lub siebie samego poprzez wyciąganie jej i wkładanie z powrotem. Może być do idealny dodatek do seksu klasycznego lub świetna alternatywa na urozmaicenie zabawy w pojedynkę. Korki analne są zazwyczaj produkowane w małych, bezpiecznych rozmiarach, dzięki czemu bez obaw mogą być zaaplikowane przez osoby początkujące.

Masażer łechtaczki

Kolejnym gadżetem, który wiedzie prym, tym razem wśród damskiej części, jest masażer łechtaczki. Jego działanie może być wykorzystywane do zabaw we dwójkę, gdy to druga strona pragnie odczuwać dodatkowe doznania lub w pojedynkę, w samotności. Te zabawki występują w najróżniejszych kształtach, wielkościach i kolorach oraz posiadają różne funkcje i poziomy szybkości i intensywności.

W jaki sposób stymulują orgazm? Za pomocą końcówek (zazwyczaj silikonowych) masowany jest wybrany punkt, najczęściej jest nią najbardziej unerwiona łechtaczka, która jest stymulowana przez masażer i maksymalnie rozluźnia ciało, wywołując błogie uczucie przyjemności. Jednak zabawki te nie muszą być stosowane wyłącznie do przeżywania orgazmów. Niektóre z nich można również używać do masowania innych, spiętych miejsc, jak na przykład plecy czy szyja.

Jajko wibrujące

Jednym z częściej używanych akcesoriów erotycznych kobiecych jest również jajko wibrujące, czyli mały wibrator, którego można używać w każdych, nawet tych najbardziej ekstremalnych warunkach. Jego mały rozmiar i waga pozwala na zabranie go ze sobą w każde miejsce na ziemi. Wystarczy tylko umieścić go w majtkach i czerpać przyjemność bez użycia rąk. Ergonomiczny kształt jajka doskonale dopasowuje się do kobiecej anatomii, nie wyślizguje się i nie przemieszcza, a jego uruchomienie przebiega za pomocą włączenia go przez bezprzewodowego pilota, dołączonego do zestawu z jajkiem.